ما به چهارچوب قوانین کشور و منطقه محلی حاکم بر حرفه ی خود آگاهی کامل داشته و به آن احترام می گذاریم . در نتیجه مشاورین ما از افراد صادق و مورد اعتماد بوده و با رعایت اصول تجاری با شفافیت کامل به مشتریان و مراجعه کنندگان خدمات ارائه می کنند.
تخصص ما ارائه راه کارهای عملی برای سرمایه گذاری امن و راحت در امر خرید ملک در کشور اسپانیا است و با توجه به موقعیت متغیر بازار املاک در این کشور ما همیشه در دسترس شما جهت ارائه خدمات هستیم.
درصورتی که شما به دنبال هر گونه ملکی( اعم از آپارتمان مسکونی و تجاری، خانه ،ویلاهای لوکس و ...) هستید، گروه مشاورین ما با بررسی کامل و مطمئن شما را تا دستیابی به خواسته تان همراهی و هدایت خواهند کرد.
تجربه ما در امر معاملات املاک باعث کسب مهارت در نحوه ی مذاکره ی درست و اصولی است که نتیجه آن خرید املاکی است که ارزش واقعی سرمایه گذاری شما را نشان می دهد و این خصیصه ما را از دیگر رقبا ممتاز ساخته است.
ما بهترین ملک را برمبنای  بودجه شما خریداری خواهیم کرد و با مشاهده ی هر چه بیشتر گزینه های  خرید  موجود، بیشتر مطمئن خواهید شد که شما نیز ملک رویایی تان را پیدا خواهید نمود.
ما همیشه به شما پیشنهاد می کنیم که گلچینی از املاک در مناطق مختلف را بازدید و با یکدیگر مقایسه کنید تا در صورت خرید ملک، از انتخاب خود مطمئن باشید.
پس از انتخاب ملک مورد نظر و تصمیم گیری نهایی ، شما می بایست مبلغی را به عنوان  پیش بپردازید. این سپرده مبلغ نهایی خرید ملک را ثابت و نا متغیر و قصد شما را برای خرید تایید خواهد کرد و به این معنا است که ملک از بازار خارج شده و برای شما رزرو میگردد.
معمولا از شما درخواست می شود که طی 30الی 45 روز خرید خود را کامل کنید . تیم متخصص ما به شما در تمامی این موارد، که شامل اجرای انتقال سند از یک طرف به طرف دیگر است کمک خواهد کرد.

قدم به قدم تا خرید ملک

  • تماس با ما

جهت دریافت توصیه و مشاوره در مورد مناطق مختلف با ما تماس بگیرید. ما با در نظر گرفتن بودجه تان، شما را در پیدا کردن ملک مورد نظر یاری می کنیم.

  • تعیین وقت و هماهنگی پیش از سفر

جهت تعیین وقت و برنامه ریزی سفر خود با ما تماس بگیرید تا اطمینان حاصل کنیم که سفر شما بدون دردسر انجام  خواهد شد و از طریق تسهیل سازی مقدمات سفر شامل رزرو هتل و ترانسفر فرودگاهی شما را یاری کنیم.

  • توافق بر سر قیمت

ما از طرف شما با فروشنده جهت اطمینان از دریافت بهترین قیمت ممکن مذاکره خواهیم نمود.

  • امضاء قرارداد

فروشنده و خریدار توافق نامه ی فروش را امضاء می کنند و پس از آن شما پیش پرداختی جهت محفوظ ماندن قرارداد پرداخت می کنید.

  • قباله نویسی تا تکمیل قرارداد

ما به شما وکیلی را معرفی می کنیم که تمامی امور حقوقی مورد نیاز شما را انجام داده و تمامی مدارک لازم را جهت تکمیل این روند تهیه کند. اگر تصمیم گرفتید که ملکی را با وام بانکی خریداری کنید ما شما را در انجام  این گونه از امور بانکی یاری میکنیم تا پیشنهاد ایده آل را دریافت کنید.