اقامت اسپانیا از طریق تکمن مالی

برای اخذ اقامت اسپانیا از طریق خودحمایتی یا تمکن مالی ، شخص باید شرایطی را داشته باشد و آنها را اثبات نماید. همانطور که قبلا عنوان شد خودحمایتی یا تمکن مالی به میزان دارایی های افراد وابسته است. برای تمکن مالی اسپانیا شخص باید موارد ذیل را اثبات کند:

  • متقاضی باید نشان دهد که در یک حساب بانکی مبلغی به ارزش ۲۷۰۰۰ یورو پس انداز دارد که به ازای هر نفر از اعضای خانواده این مبلغ افزایش می یابد.
  • متقاضی باید اثبات کند که می تواند هزینه های زندگی خود و اعضای خانواده خود را در طول اقامت در کشور اسپانیا تامین نماید. از این رو متقاضی اصلی باید نشان دهد که در کشور خود به میزان ۲۱۳۰ یورو برای خویش و به ازای هر کدام از اعضای خانواده ۵۳۲ یورو در ماه درآمد دارد.
  • همچنین وی باید اثبات کند که در کشور خود سند ملکی دارد.

 
پس از اثبات این میزان از دارایی ها، شخص می تواند اقامت تمکن مالی اسپانیا را برای خود و فرزندان زیر ۱۶ سال خود به دست بیاورد و یک اقامت یک ساله در این کشور دریافت کند و پس از آن باز با اثبات همین موارد می تواند یک اقامت ۲ ساله و مجددا ۲ ساله دریافت کند و پس از آن به اقامت دائم برسد. به منظور تمدید اقامت برای سنوات بعدی علاوه بر موارد مالی باید اثبات گردد که شما به مدت ۱۸۴ روز در هر سال که می تواند به صورت پیوسته و یا ناپیوسته باشد در این کشور حضور داشته اید.
تمکن مالی اسپانیا و اخذ اقامت اسپانیا از طریق خودحمایتی منوط به ارائه مدارکی می باشد که بتواند تمامی ادعاهای متقاضی را اثبات کند. این مدارک شامل موارد زیر می باشد:


فرم درخواست ویزا
یک قطعه عکس جدید با پس زمینه سفید
پاسپورتی که حداقل یک سال اعتبار داشته باشد
ارائه پرینت حساب به میزان لازم
بیمه درمانی
نامه عدم سوء پیشینه
گواهی تولد
گواهی پزشکی سلامت جسمی


برخی از مزایای اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی و یا خودحمایتی به شرح ذیل می باشد :

امکان تحصیل رایگان در مدارس برای فرزندان
اخذ اقامت اسپانیا در یک بازه زمانی ۶ تا ۹ ماهه
عدم محدودیت در تعداد اعطای اقامت اسپانیا در این روش
سفر آزادانه و دسترسی به سایر کشوهای عضو اتحادیه اروپا و شنگن بدون نیاز به ویزا
اخذ اقامت دائم اسپانیا بعد از ۵ سال
اخذ شهروندی و تابعیت اسپانیا بعد از ۱۰ سال
امکان سرمایه گذاری در کل اتحادیه اروپا
امکان خرید ملک

درباره مجموعه ...

متخصصانی که در Winovest فعالیت دارند، قادرند به‌وسیله‌ی مشاوره حقوقی تخصصی، برای طیف گسترده‌ای از خدمات و اهداف این شرکت به مشتریان کمک کنند.

اساس شکل گیری این شرکت بر مبنای تجربیات گسترده ی ما در زمینه ی مالی و تجاریست و تمرکز ما عمدتاً بر ارائه خدمات متفاوت به سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی کسب‌وکار می‌باشد. علاوه بر آن دارای 10 سال تجربه‌ی مشاوره‌ی سفارشی در زمینه‌ی برنامه‌ریزی مالیاتی برای مشتریانمان هستیم.

اهداف شرکت:

هدف اصلی ما تسهیل تعاملات افراد در زمینه‌های فردی و تجاری در سراسر جهان با یکدیگر است.هدف دیگر ما ساخت یک شبکه‌ی جهانی از طرف مشتریان و جذب نیروی کار متخصص در راستای توسعه و بهبود کسب‌وکار شماست.

مأموریت ما:

ماموریت اصلی ما تضمین موفقیت شرکت در تمامی زمینه های فعالیت خود میباشد.

ما برنامه‌ای بلندمدت برای گسترش برندینگ  Winovestومعاملات بین المللی آتی خود داریم. تمام تلاش ما در جهت ایجاد تجربه‌ی همکاری لذت بخش برای مشتریان ارزشمندمان میباشد.


تماس با ما

مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند

+15

ثبت شرکت در سوئیس

+40

ثبت شرکت در اسپانیا

+50

استارات آپ

+10 سال

سابقه کار