مزایای شرکت مرکزی(هلدینگ) در سوئیس

شرکت‌های مرکزی (هلدینگ) در سوئیس باهدف داشتن حق رأی در شرکت‌های دیگر به ثبت رسیده‌اند. بر اساس گزارشی از نظام اجرایی وضع مالیات بر تشکیلات در سطح اتحادی و بخشی، زمانی که سرمایه‌گذاران قصد برپایی تشکیلات زیر نظر شرکت مرکزی (هلدینگ) را دارند خوب است بدانند که سود بیشماری نصیبشان خواهد شد.

تیم ما از نمایندگان ثبت شرکت سوئیسی می‌تواند پیشنهادی برای سود اصلی مالیات و منفعت‌های دائمی این روند ارائه دهد.

اقتصاد قوی
سیستم مالیاتی پیشرفته
بازار کاری آزاد
سیستم اداری با کفایت وکارآمد
زیر ساخت های شهری عالی
مرکز مالی مهم جهانی
مرکز اداری شرکت های چند ملیتی
تحصیلات و نو آوری در سطح بالا
کیفیت بالای زندگی
حمل و نقل رایگان کالا و خدمات
در اروپا هیچ تعرفه گمرکی برای فعالیت های اقتصادی وجود ندارد
دسترسی به بازار کاری اروپا

سیستم مالیاتی شرکتی (هولدینگ) در سوئیس

محیط کاری در کشور سوئیس برای شرکت‌های (هلدینگ) ثبت‌شده منفعت‌های بسیاری دارد که می‌شود به سیستم اجرایی وضع مالیات برای این نهادها اشاره کرد. شرکت‌های مرکزی تا زمانی که %20 از سرمایه‌ی اشتراکی نهاد قانونی دیگری را داشته باشند، می‌توانند سود کاهش نرخ مالیات موسسه را از این طریق کسب کنند. هم‌زمان اگر حقوق سهامداری در یک شرکت سوئیسی مالیات در سطح استانی هستند که شرکتشان تحت شرایط خاص باشد.

به هنگام افتتاح یک شرکت در سوئیس و ثبت آن برای وضع مالیات در سطح استانی، شرکت مرکزی می‌تواند از پرداخت مالیات بر سود سهام معاف شود، که در این صورت شرکت می‌تواند ثابت کند 2/3 سود آن را از حقوق سهامداری به دست می‌آورد.

مراحل تاسیس یک شرکت

لیستی از مراحل تأسیس شرکت برای شما تدارک دیدیم و همچنین قصد داریم به شما نشان دهیم که winovest چگونه می‌تواند شما را برای یافتن شرکت موردنظرتان کمک کند. علاوه بر آن، مدت‌زمان موردنیاز برای تکامل پروسه در هر مرحله را موردبررسی قرار می‌دهیم.

تبدیل ایده کسب‌وکار به مالکیت یک کسب‌وکار روندی طولانی اما قابل‌کنترل دارد. جدای از اراده و انگیزه لازم برای مدیریت یک شرکت مراحل زیر برای تأسیس یک شرکت رسمی موردنیاز است.

1) ایده: ایده عملی قانع‌کننده، اساسی کلی برای راه انداختن موفق یک کسب‌وکار است. ایده ممکن است نوآورانه باشد، درحالی‌که محصول و یا سرویسی که هنوز وجود ندارد را پیش‌بینی کند و به وجود بیاورد. و ممکن است این ایده صرفاً یک محصول یا خدمات موجود باشد و آن را بهبود بخشد.

2) انتخاب شکل قانونی صحیح: عوامل متعددی برای انتخاب شکل قانونی صحیح شرکت شما تأثیرگذار است: تعداد سهام دارای شرکت، سرمایه مهم اولیه، مسئولیت‌پذیری (به‌صورت شخصی یا سرمایه مشترک)، ادراک اجتماعی (برای مثال، یک شرکت [AG]، از یک شرکت [GmbH] قانونی‌تر است. بعداً شما می‌توانید اطلاعات بیشتری را در بخش سؤالات پیدا کنید.

هنگام نتیجه‌گیری شخصی، وینووست می‌تواند شکل قانونی ایده آل برای شروع کار را بر اساس موقعیت شخصی شما پیشنهاد کند و آن را برایتان موردبررسی قرار دهد.

- مدت زمان بدون وینووست : 1 تا 3 روز

- مدت زمان با وینووست: 15 تا 60 دقیقه به صورت کنسولی

3) اجرای خط‌مشی / ترسیم اسناد: اجرای خط‌مشی رسمی سازی شرکت با ترسیم همه‌ی اسناد موردنیاز شروع می‌شود.

(مقالات شرکت، یادداشت‌های رسمی، ثبت کردن در دفتر ثبت تبلیغاتی و ...) این وظایف را یکی از نمایندگان winovest بر عهده می‌گیرد. تنها با چند کلیک، شما می‌توانید پیشنهادی را برای تأسیس شرکت خود ارائه دهند.

اگر از این پیشنهاد راضی هستید، می‌توانید به‌عنوان کاربر عضو شوید و اطلاعات شرکت را ارائه دهید و تجارت خود را به‌صورت آنلاین رسمی کنید. این فرآیند بیش از 15 دقیقه به طول نمی‌انجامد. پس از تکمیل، یک نماینده از winovest اطلاعات شما را بررسی می‌کند و با شما تماس تلفنی می‌گیرد.

شما همه‌ی مدارک مربوطه برای شروع تأسیس کار و تجارت را در عرض 24 ساعت (در روزهای کاری) به‌صورت ایمیل دریافت خواهید کرد.

- مدت‌زمان بدون وینووست : 7 تا 14 روز

- مدت‌زمان با وینووست: حداکثر 24 ساعت (در روزهای کاری)

4) اعتبارنامه سپرده از سرمایه مشترک سپرده‌شده: به‌منظور انجام فرایند رسمی کردن تجارت، ما یک اعتبارنامه سپرده از سرمایه مشترک [AG] یا شرکت مسئولیت محدود (GembH) شما باید برای دریافت اعتبارنامه روند ثبت آن تنها 14 روز کاری طول می‌کشد و می‌تواند بدون سفر به اسپانیا و تنها با کمک یک وکیل، صورت گیرد.

شرکت‌های شکل‌گرفته در اسپانیا از چه پاداش‌ها و سودهایی بهره‌مندند:

شرکت‌های شکل‌گرفته در اسپانیا به  همان اندازه که راحت تأسیس می‌شوند از انگیزه‌ها و پاداش‌های دولت نیز بهره می‌برند:

شرکت‌های سرمایه‌گذاری در برنامه‌های آموزش کارکنان قادرند حداقل یک تخفیف 75 % برای بیمه‌ی کارمندان استخدام‌شده دریافت کنند. از سال 2010 به بعد، شرکت‌های تازه ثبت‌شده از مزایای زیر بهره‌مند شوند:

1) کمک‌هزینه‌ی مالی برای کاهش سود وام بانکی تا 3 %

2) اعطای شامل 50 % جمع هزینه کار برای استخدام متخصصین

3) یارانه‌ای به ارزش 8084 یورو برای شغل‌های دائمی ایجادشده

یک شرکت بازرگانی اسپانیایی از سود مالیاتی زیادی بهره می‌برد.

  • همه‌ی محصولات وارداتی و صادراتی ساخت کشور اسپانیا در اتحادیه اروپا، به‌صورت قانونی از انجام امور مرسوم معاف خواهند بود.
  • مناطق آزاد اسپانیا پاداش‌هایی را برای شرکت‌های ثبت‌شده عرضه می‌کنند:

1) کاهش 4 درصدی نرخ مالیات شرکت

2) کاهش 7 درصدی نرخ مالیات بر ارزش‌افزوده

3) معافیت مالیات انتقالی

4) معافیت از پرداخت مالیات بر اسناد

باارزش بازاری تخمین زده‌شده‌ی 21/000/000 cfh ایجاد شود، شرکت مرکزی می‌تواند نرخ مالیات کمتری را برای موسسه تعیین کند.

سرمایه‌گذاران جالب است بدانند که

سرمایه‌گذاران می‌توانند سود کاهش این مالیات اجرایی را در سطح استانی به دست آورند و تیم ما یک دستیار از بین نمایندگان ثبت تشکیلات برای تدارکات و مدارک روند کاری ارائه می‌دهند. شرکت‌های مرکزی در سوئیس از نظام عالی مالیات بهره‌مندند. به‌طور مثال، درحالی‌که مالیات درآمد یک شرکت بر سرمایه با نرخ 708 % تخمین زده‌شده باشد، مالیات مأمور یک شرکت، باارزش بین 0/075 % تا 3/5 % برای سرمایه شرکت باصرفه‌تر خواهد بود. با توجه به این اطلاعات، شرکت‌های مرکزی ذی‌نفع مستقیم از قرارداد مالیات دو برابر (امضاشده توسط مقامات سوئیسی) هستند که باعث سودهای دیگر از مالیات شود.

در حین تدارکات قرارداد دو برابر کردن مالیات، نرخ مالیات استاندارد می‌تواند از نرخ 35 % تا ارزش پایین‌تر بین 5 % تا 15 % کاهش یا (تنزل) پیدا کند.

علاوه بر آن، قرارداد برای دو برابر کردن مالیات که توسط اتحادیه اروپا امضاشده، می‌تواند معافیت‌های مالیات را برای سود سهام‌های دریافت شده از شرکت مرکزی (هولدینگ) سوئیس، فراهم کند، بنابراین حذف بازه مالیات با مالیات کسر شده از حقوق ماهیانه مرتبط است.

وضع مالیات در سطح استانی در کشور سوئیس

سوئیس 26 استان دارد که می‌تواند دارای نظام مالیاتی متفاوتی باشند.

گرچه خوب است بدانید که شرکت‌های مرکزی در صورتی ملزم به پرداخت سپرده، سرمایه مشترک را در یک بانک سوئیسی سپرده‌گذاری کنید، که به شما یک نامه‌ی تأییدیه ارسال می‌شود. winovest می‌تواند در سپرده‌گذاری سرمایه مشترک به شما کمک کند.

به لطف شرکت Credit Suisse، ما می‌توانیم خدمات را در شرایط خاص به شما ارائه دهیم.

- مدت‌زمان بدون وینووست : 4تا 7 روز

- مدت‌زمان با وینووست : 3تا 5 روز

5) گواهی رسمی از مدارک اصلی: برای ثبت شرکتتان در دفتر ثبت، باید تمام مدارک شرکت و اعتبارنامه سپرده، در دفتر اسناد رسمی تصدیق شوند. (تنها برای مؤسسات) پس از گواهی رسمی، اسناد برای ثبت شدن به دفتر ثبت مسئول تبلیغات فرستاده می‌شود. winoves این مرحله را به‌عنوان بخشی از خدمت برای شما انجام می‌دهد.

- مدت‌زمان بدون وینووست: 3 تا 7 روز

- مدت‌زمان با وینووست: 1 تا 3 روز

6) ثبت در دفتر ثبت تجاری و بازبینی سند رسمی ثبت‌نام:

پس از گواهی رسمی، دفتر ثبت تبلیغات، مدارک اصلی را برای شرکت تازه تأسیس شما تصویب می‌کند. مهم است که مدارک ارائه‌شده اشتباهی نداشته باشد با درخواست‌های دفتر ثبت مربوطه مطابقت داشته باشد. مدارک اشتباه برای تصحیح پس فرستاده می‌شوند، که هزینه و زمان بیشتری را تلف می‌کند. winovest برای دفاتر ثبت تجاری مربوطه شناخته‌شده است و سابقه‌ی خوبی به خاطر صحت مدارک ارائه‌شده دارد.

برای همین است که تقریباًهمه‌ی واگذاری‌ها سریع و به سهولت انجام می‌شود.

اگر شرکت خود را با winovest تأسیس کنید و از خدماتمان بهره‌مند شوید ما کارشناسی از دفتر ثبت تجاری برای بررسی ثبت‌نام شما می‌فرستیم.

اغلب مشاهده می‌شود که دفتر ثبت تجاری اشتباهات تایپی متعددی دارد، در صورت مشاهده‌ی هرگونه اشتباه به مقامات برای اصلاحات لازمه اطلاع خواهیم داد. به‌محض کامل شدن ثبت نامه، سرمایه اولیه سپرده به مؤسس شرکت واگذار می‌شود.

- مدت‌زمان بدون وینووست: 14 روز تا 6 هفته

- مدت‌زمان با وینووست: معمولاً 12روز

7) مرور مدت‌زمان‌ها:

مراحل                             مدت‌زمان بدون      winovest              مدت‌زمان باwinovest

1) انتخاب شکل قانونی صحیح             1 تا 3 روز                       15تا 60دقیقه به‌صورت کنسولی

2) اجرای خط‌مشی/ترسیم اسناد           7تا14 روز                       حداکثر24 ساعت (در روزهای کاری)

3) اعتبارنامه سپرده‌شده از سرمایه        3تا 7 روز                        1تا 3 روز

مشترک سپرده‌شده

4) گواهی رسمی از مدارک اساسی        3تا 7 روز                        1 تا 3 روز

5) ثبت در دفتر ثبت تبلیغاتی و           14تا 42 روز                   معمولاً 12 روز

بازبینی سند رسمی ثبت‌نام

 

درباره مجموعه ...

متخصصانی که در Winovest فعالیت دارند، قادرند به‌وسیله‌ی مشاوره حقوقی تخصصی، برای طیف گسترده‌ای از خدمات و اهداف این شرکت به مشتریان کمک کنند.

اساس شکل گیری این شرکت بر مبنای تجربیات گسترده ی ما در زمینه ی مالی و تجاریست و تمرکز ما عمدتاً بر ارائه خدمات متفاوت به سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی کسب‌وکار می‌باشد. علاوه بر آن دارای 10 سال تجربه‌ی مشاوره‌ی سفارشی در زمینه‌ی برنامه‌ریزی مالیاتی برای مشتریانمان هستیم.

اهداف شرکت:

هدف اصلی ما تسهیل تعاملات افراد در زمینه‌های فردی و تجاری در سراسر جهان با یکدیگر است.هدف دیگر ما ساخت یک شبکه‌ی جهانی از طرف مشتریان و جذب نیروی کار متخصص در راستای توسعه و بهبود کسب‌وکار شماست.

مأموریت ما:

ماموریت اصلی ما تضمین موفقیت شرکت در تمامی زمینه های فعالیت خود میباشد.

ما برنامه‌ای بلندمدت برای گسترش برندینگ  Winovestومعاملات بین المللی آتی خود داریم. تمام تلاش ما در جهت ایجاد تجربه‌ی همکاری لذت بخش برای مشتریان ارزشمندمان میباشد.


تماس با ما

مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند

+15

ثبت شرکت در سوئیس

+40

ثبت شرکت در اسپانیا

+50

استارات آپ

+10 سال

سابقه کار