چطور یک کار موفق را شروع کنیم؟

تنها با آماده سازی صحیح شروع موفقی خواهید داشت.اگرچه آسان به نظر می رسد،اما آماده سازی بی دقت رایج ترین دلیل است که چرا تجارتی که در ابتدا به آن امید داشتیم، با شکست مواجه می شود. در راه رسیدن به یک تجارت موفق موانع زیادی وجود دارد، اما اکثریت بر آنها غلبه می کنند.

1- یک ایده خوب کاری : ایده باید خوب باشد. کسانی که تجارتی را شروع می کنند ، توانایی ها و ضعف های خود و رقبای خود را می شناسند. آنها می دانند چطور باید از حق خودشان در بازار دفاع کنند، به خاطر این است که آنها محصولی بهتر یا یک خدمت ویژه را ارائه می دهند، یا چون آنها شبکه پخش نواورانه ارائه میدهند.

2- تجربه در یکی از زمینه ها : به طور مطلوب، یک موسس شرکت باید کمی تجربه در زمینه ی بخشی که می خواهد فعالیت تجاری را شروع کند، داشته باشد. آمار نشان می دهد که افرادی که تجربه پیشین دارند، موفقیت بالاتری کسب می کنند.

3- اراده برای موفقیت و اعتماد به نفس:کار آفرینان موفق از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. آنها باید اراده داشته باشند تا بین 50 و60 ساعت در هفته کار کنند و از مرخصی ها استفاده نکنند. به همین دلیل، خانواده و دوستانشان باید از آنها سخت حمایت کنند.تنها اگر شما به خودتان و ایده تان ایمان دارید، می توانید ازخودتان حمایت کنید. اعتماد به نفس یعنی شما مثبت نگر هستید و به آینده خود ایمان دارید. یک کارآفرین باید با چالش های زیادی حین تغییرات مداوم رو به رو شود و نباید شکست او را دلسرد کند.
بر روی شروع خود تمرکز کنید، ما با شما درباره برنامه کسب وکار برای تاسیس شرکت مشورت می کنیم و ناظربر وظایف اجرایی شما هستیم.


4- برنامه کاری : برنامه کاری، یک طرح کلی برای شکل کار شماست. این وسیله، که بر اساس آخرین پیشرفت ها نیاز به اصلاح دارد، باعث می شود اصولی عمل کنید و مشکلات حل شوند. این برنامه اجازه می دهد که اقدامات متقابل زودتر از زمان موعود انجام بشوند.

5- کنترل مالی : لازم نیست که یک کار آفرین جوان بسیار پولدار باشد. موفقیت در یک تجارت می تواند بیشتر از انتظار طول بکشد. برای همین، نیاز های مالی نباید خیلی محافظه کارانه حساب شوند. دانش مدیریت کسب و کار در هنگامی که می خواهید دارایی و پول نقد خود را در کنترل داشته باشید، شما را قادر می سازد تا سریع عمل کنید. سود باید در تجارت سرمایه گذاری شود.

6- مفهوم واضح بازار یابی : شروع موفق یک کار آزاد تنها با این دیدگاه روشن از اینکه چطور یک نفر میتواند محصول یا خدمتی را به مغازه بیاورد، امکان پذیر است.

7- فایده رقابت : موفقیت باید بارها و بارها با برنامه ریزی، پیشرفت و تحقیق بدست بیاید. نباید حس رقابتی خود را از دست بدهید. در این نگاه، عمل از عکس العمل بهتر است.

9- حمایت مدیریت : اگر یک کار آفرین جوان از دانش تجربیات دیگر مدیران استفاده کند، تاثیر کار او بزرگتر است. مشاوران احتمالی می توانند سرمایه دار، وکیل یا کار آفرینان موفق باشند. آنها درهای بسته را به روی شما باز می کنند.

10- شرکت : اکثر مردم تخصص یکسانی ندارند. با ساختن یک شرکت متشکل ازکار آفرینان جوان، شما می توانید به فنون مفید اضافی دست بیابید، که در غیر این صورت بدست آوردن آن گران تمام می شود

11- استقامت : ایده عالی کشف شد، بازار آن را بررسی شد، استراتژی کار و دارایی تعیین می شوند و در برنامه کاری پردازش می شوند. در کار آزاد هیچ مانعی وجود ندارد. شما به استقامت نیاز دارید- یک موسسه جدید مثل مسابقه دو است، که شما بدون کمک دیگران نمی توانید آن را مدیریت کنید. بر شروع کار خود تمرکز کنید، ما از برنامه کاری شما تا تاسیس شرکت، با شما مشورت و در امور اداری شما را یاری خواهیم کرد. ما و همکارانمان با یکدیگر از شما در تمام مراحل تاسیس شرکت حمایت خواهیم کرد، مهم نیست اگر شما سوالی از برنامه ریزی، مالیات، حقوقی یا مشکلات مربوط به بیمه داشته باشید.

درباره مجموعه ...

متخصصانی که در Winovest فعالیت دارند، قادرند به‌وسیله‌ی مشاوره حقوقی تخصصی، برای طیف گسترده‌ای از خدمات و اهداف این شرکت به مشتریان کمک کنند.

اساس شکل گیری این شرکت بر مبنای تجربیات گسترده ی ما در زمینه ی مالی و تجاریست و تمرکز ما عمدتاً بر ارائه خدمات متفاوت به سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی کسب‌وکار می‌باشد. علاوه بر آن دارای 10 سال تجربه‌ی مشاوره‌ی سفارشی در زمینه‌ی برنامه‌ریزی مالیاتی برای مشتریانمان هستیم.

اهداف شرکت:

هدف اصلی ما تسهیل تعاملات افراد در زمینه‌های فردی و تجاری در سراسر جهان با یکدیگر است.هدف دیگر ما ساخت یک شبکه‌ی جهانی از طرف مشتریان و جذب نیروی کار متخصص در راستای توسعه و بهبود کسب‌وکار شماست.

مأموریت ما:

ماموریت اصلی ما تضمین موفقیت شرکت در تمامی زمینه های فعالیت خود میباشد.

ما برنامه‌ای بلندمدت برای گسترش برندینگ  Winovestومعاملات بین المللی آتی خود داریم. تمام تلاش ما در جهت ایجاد تجربه‌ی همکاری لذت بخش برای مشتریان ارزشمندمان میباشد.


تماس با ما

مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند

+15

ثبت شرکت در سوئیس

+40

ثبت شرکت در اسپانیا

+50

استارات آپ

+10 سال

سابقه کار